انواع فیلتر, سپراتور با فلنج

فیلتر سپراتور کمپرسور ۵۵-۴۵-HY37

فیلتر سپراتور کمپرسور HY37-45-55 یکی از انواع فیلتر سپراتور فلنچ دار است. به طور کلی فیلترهای سپراتور در دو مدل جداکننده ذرات جامد و جداکننده ذرات مایع وجود دارند. در انواع کمپرسورهایی که وظیفه فشرده سازی هوا را بر عهده دارند این فیلتر سپراتور از نوع جداکننده ذرات مایع از هوا می باشد. هوا در هنگام ورود به مخزن فشرده سازی با روغن ترکیب می شود. این روغن باعث روان کاری ، آب بندی و انتقال حرارت در زمان چرخش روترهای نر و ماده در یکدیگر می گردد. پس از اینکه هوا فشرده شد به سمت فیلتر سپراتور هدایت می شود تا ذرات روغن و هوا از یکدیگر جدا شوند. روغن جدا شده در این مرحله مجددا به چرخه باز می گردد. وظیفه فیلتر سپراتور در کمپرسورهای 55-45-HY37 جدا کردن ذرات روغن از هوا می باشد.اما اگر مدت زمان کارکرد آن که حدودا 1000 ساعت است ، تمام شود و یا روغن به کار رفته در کمپرسور کیفیت مناسبی نداشته باشد و قبل از اتمام کارکرد فیلتر در خروجی هوا روغن مشاهده کردید به این معناست که زمان تعویض فیلتر سپراتور فرا رسیده است. در زمان تعویض فیلتر سپراتور دانستن ابعاد دقیق فیلتر و فشار کاری کمپرسور اهمیت دارد در ادامه ابعاد فیلتر کمپرسور 55-45-HY37 را مشاهده می نمایید.

ابعاد فیلتر HY37-45-55

<br>ارتفاع فیلتر : 300 میلیمتر
<br>فلنج فیلتر : 260 میلیمتر
<br>قطر فیلتر : 170 میلیمتر
<br>دهانه فیلتر : 110 میلیمتر
در صورتی که مشخصات فیلتر HY37-45-55 با مشخصات مد نظر شما مغایرت دارد می توانید لیست کامل فیلتر سپراتور کمپرسور را مشاهده نمایید.

کد فنی فیلتر سپراتور HY37-45-55

فیلتر سپراتور55-45-HY37 با برند پاورسپ مدل AS2220 ساخت ایران از مواد اولیه با کیفیت تولید گردیده است و به همراه آن یک جفت واشر آب بندی عرضه می گردد.
مشاهده قیمت و خرید فیلتر سپراتور پاورسپ AS2220 در فروشگاه اینترنتی سهند ابزار مشاهده نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.