سهند، محکم و پای بر جا!


سهند به معنای محکم و پای بر جاست. نام آتشفشان آرام و خاموشی است در آذربایجان که استواری آن در هزاران سال عمرش الهام بخش ما در فعالیت های صنعتیمان شده است.

بدون شک در هر حوزه شناخت صحیح مشتریان و همکاران از ارئه دهنده یک خدمات و یا محصول در ارتباط دوطرفه آنها تاثیر به سزایی دارد. مجموعه سهند با تکیه بر تجربه و دانش نیروهای جوان خود در بخش های مختلف تامین قطعات و ابزار صنعتی فعال است و سعی در گشترش بستر های کاری خود را دارد. ما در مجموعه سهند معتقدیم مشتریان و همکاران ما فقط نیاز به تامین ابزار و قطعات جانبی ندارند بلکه انتقال اطلاعات کافی ودانش بهره برداری و مشاوره و شناساندن مناسب ترین محصول به مشتری از نیاز های ضروری در هر حوزه محسوب می شود.البته ارتباط ما با مشتریان خود پس از تامین نیاز ها تمام نمی شود و با خدمات پشتیبانی و سرویس و نگهداری ها همراهشان خواهیم بود.
پس به طور کلی مجموعه سهند در هر واحد در سه حوزه خدمات تخصصی به مشتریان و همکاران خود ارائه می دهد.

اعضای تیم فنی سهند در تلاش اند تا نقطه ابهامی پیش از خرید محصول برای خریدار وجود نداشته باشد. ارائه اطلاعات فنی به ساده ترین بیان ممکن و پاسخگویی به سوالات تخصصی در قالب مشاوره های پیش از خرید به صورت حضوری و درج در سایت های تخصصی سهند از اقدامات مجموعه در این زمینه می باشد.

با توجه به التهاب بازار، و نبود نظارت دقیق بر قیمت گذاری ها من در تمامی حوزه های فعالیت خود سعی داریم محصولات و کالا ها با قیمت رقابتی و کیفیت عالی را در دسترس مشتریان خود قرار دهیم. فروشگاه و سایت های تخصصی سهند 7 روز هفته برای نیل به این هدف به فعالیت خود ادامه می دهند.

پس خرید محصول و یا دریافت خدمات از مجموعه های سهند شما می توانید از پشتیبانی هایی که در هر کالا به صورت اختصاصی برای آن کالا مشخص می شود بهره مند شوید.تیم تعمیر و سرویس کاران سهند ابزار در صورت اعلام نیاز شما آماده ارائه خدمات در محل هستند.