توضیحات فیلتر سپراتور 55-45-HY37

به طور کلی فیلترهای سپراتور در دو مدل جداکننده ذرات جامد و جداکننده ذرات مایع وجود دارند. در انواع کمپرسورهایی که وظیفه فشرده سازی هوا را بر عهده دارند این فیلتر سپراتور از نوع جداکننده ذرات مایع از هوا می باشد. هوا در هنگام ورود به مخزن فشرده سازی با روغن ترکیب می شود. این روغن باعث روان کاری ، آب بندی و انتقال حرارت در زمان چرخش روترهای نر و ماده در یکدیگر می گردد. پس از اینکه هوا فشرده شد به سمت فیلتر سپراتور هدایت می شود تا ذرات روغن و هوا از یکدیگر جدا شوند. روغن جدا شده در این مرحله مجددا به چرخه باز می گردد.
وظیفه فیلتر سپراتور در کمپرسورهای 55-45-HY37 جدا کردن ذرات روغن از هوا می باشد.اما اگر مدت زمان کارکرد آن که حدودا 1000 ساعت است ، تمام شود و یا روغن به کار رفته در کمپرسور کیفیت مناسبی نداشته باشد و قبل از اتمام کارکرد فیلتر در خروجی هوا روغن مشاهده کردید به این معناست که زمان تعویض فیلتر سپراتور فرا رسیده است.
در زمان تعویض فیلتر سپراتور دانستن ابعاد دقیق فیلتر و فشار کاری کمپرسور اهمیت دارد در ادامه ابعاد فیلتر کمپرسور 55-45-HY37 را مشاهده می نمایید.

ابعاد فیلتر سپراتور 55-45-HY37

ارتفاع فیلتر : 300 میلیمتر

فلنج فیلتر : 260 میلیمتر

قطر فیلتر : 170 میلیمتر

دهانه فیلتر : 110 میلیمتر

فیلتر سپراتور55-45-HY37 با برند پاورسپ مدل AS2220 ساخت ایران از مواد اولیه با کیفیت تولید گردیده است و به همراه آن یک جفت واشر آب بندی عرضه می گردد. قیمت فیلتر سپراتور پاورسپ با کد AS2220 را در اینجا می توانید ملاحظه نمایید.