سپراتور با فلنج

فیلتر سپراتور کمپرسور اینگرسولرند ۹۰۰

فیلتر سپراتور کمپرسور اینگرسولرند 900 وظیفه جدا کردن ذرات روغن از هوای فشرده شده خروجی در مخزن فشرده سازی رابر عهده دارد. فیلتر سپراتور با نام صافی جدا کننده نیز شناخته می شود. فیلتر سپراتور ها عموما از میکروفایبرگلاس های نیمه نفوذی که در میان توری های فلزی جاسازی شده اند ساخته می شود. طول عمر فیلتر های سپراتور عموما توسط تولید کننده مشخص می شود. 1000 ساعت و 4000 ساعت عموما محبوبیت بیشتری دارد.
در کمپرسورهایی که سلامت دستگاه تضمین شده است و اختلاف فشار های ناگهانی ایجاد نمی کنند عموما از فیلتر های با عمر بیش مثلا 4000 ساعت استفاده می شود.اگر کمپرسور در دوره گارانتی خود نباشد و یا مشکلات فنی داشته باشداختلاف فشار هایی که خارج از ظرفیت تحمل فیلتر سپراتور است ایجاد می کند. این اختلاف فشار باعث استهلاک، دفرم شدن و گاهی ترکیدن فیلتر می شود. لذا در زمان خرید فیلتر سپراتور (با توجه به قیمت شان) برای کمپرسورهای بدون گارانتی، داشتن طول عمر کمتر فیلتر سپراتور مزیت محسوب می شود.
عموما اگر اختلاف فشار داخل و خارج فیلتر سپراتور بیش از 1 بار باشد، در خروجی هوا ذرات ریز روغن مشاهده شود و یا از حجم مخزن روغن کم شده باشد نیاز به تعویض فیلتر سپراتور وجود دارد. در زمان تعویض فیلتر سپراتور دانستن ابعاد دقیق و کد فنی سایر تولید کنندگان می تواند مفید واقع شود.

ابعاد فیلتر سپراتور کمپرسور اینگرسولرند 900

ارتفاع فیلتر :300 میلیمتر

فلنج فیلتر : 360 میلیمتر

قطر فیلتر : 275 میلیمتر

دهنه فیلتر : 210 میلیمتر

فیلتر سپراتور کمپرسور اینگرسولرند تولید برند پاورسپ به کد فنی AS4420 و با 1000 ساعت کار کرد مناسب کمپرسور اینگرسولرند 900 تولید می شود. به دلیل تشابه برخی ابعاد این فیلتر با فیلتر سپراتور AS4361 تولید برند پاورسب می توان در کمپرسور اینگرسولرند 900 از این فیلتر جایگزین نیز استفاده نمود. این فیلتر ها از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و به همراه آن یک عدد واشر آب بندی کلینگریت رایگان عرضه می گردد.

> مشاهده قیمت و خرید AS 4420 

> مشاهده قیمت و خرید AS 4361

> مشاهده لیست کامل فیلتر سپراتور کمپرسور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.