انواع فیلتر, سپراتور با فلنج

فیلتر سپراتور کمپرسور ML50 پاورسپ مدل AS2120

فیلتر سپراتور کمپرسور ML50 ساخت شرکت پاورسپ

فیلتر سپراتور کمپرسور ML50 به منظور جدا کردن روغن از هوای فشرده شده به کار می رود. کمپرسورها در ساختار فشرده سازی هوا از دو روتر نر و ماده استفاده می کنند. این دو روتور به صورت مکانیکی فاصله بین مولکولی ذرات را کم و هوا را فشرده می کنند. وجود روغن در داخل مخزن فشرده سازی به منظور روان کاری، کاهش استهلاک و از همه مهمتر انتقال نیرو از روتر نر به روتر ماده الزامی است. بخش زیادی از روغنی که به مخزن تزریق می شود توسط نیروی گریز از مرکز و گرانش از هوای فشرده شده جدا می شود. فیلتر سپراتور در مرحله نهایی ذرات ریز روغن به جا مانده را به دام می اندازد. روغن به دام افتاده مجدد به مخزن روغن بر می گردد. فیلتر سپراتور ها با ساعت کارکرد مشخص و برای فشار کاری خاصی طراحی می شوند.

به صورت کلی حداقل فشار 7 بار و حداکثر فشار 14 بار در نظر گرفته می شود.عمر فیلتر سپراتورها علاوه بر کیفیت ساخت و تولیدشان به شرایط محیط کاری بستگی دارد. اگر ساعت کارکرد فیلتر تمام شود باید سپراتور را تعویض کنیم. اما در برخی موارد قبل از اتمام ساعت کارکرد سپراتور مجبور به تعویض آن می شویم. مثلا اگر در خروجی هوای کمپرسور روغن مشاهده شود و یا اختلاف فشار داخل و بیرون سپراتور به 1 بار برسد وقت تعویض فیلتر سپراتور است. در زمان تعویض فیلتر سپراتور کمپرسور نیازمند ابعاد دقیق و کد فنی تولید کنندگان فیلتر هستیم. در ادامه مشخصات فیلتر سپراتور کمپرسور ML50 آورده شده است.

ابعاد ML50

ارتفاع فیلتر: 260 میلیمتر
فلنج فیلتر: 240 میلیمتر
قطر فیلتر: 170 میلیمتر
دهنه فیلتر: 110 میلیمتر
چنانچه ابعاد با فیلتر مورد نظر شما تطبیق ندارد می توانید لیست کامل فیلتر سپراتور را مشاهده نمایید.

کد فنی فیلتر سپراتور کمپرسور ML50

فیلتر سپراتور کمپرسور ML50 تولید شرکت پاورسپ با کد فنی AS2120 می باشد.به همراه آن یک عدد واشرآب بندی کلینگریت عرضه می گردد. خرید فیلتر سپراتور پاورسپ AS2120 از طریق فروشگاه اینترنتی سهند ابزار امکان پذیر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.