فیلتر گازوئیل

فیلتر گازوئیل لودر ZL50 و کاترپیلار ۱۴G

فیلتر گازوئیل لودر ZL50 و کاترپیلار 14G

فیلتر گازوئیل لودر ZL50 و کاترپیلار 14G یکی از قطعات مهم در صنعت ماشین آلات دیزلی است. در طی مراحلی که سوخت وارد موتور می شود ممکن است انواع ذرات آلاینده وارد آن شود که برای موتور صدمه و تهدید محسوب می شود. فلیتر گازوئیل که معمولا در چندین مرحله در مسیر رسیدن سوخت به موتور نصب می شود ذرات آلاینده را جدا می کند. فیلتر گازوئیل از مواد سلولزی، نمدی و یا ترکیبی از اینها درون یک محفظه فلزی ساخته می شود.
انچه اهمیت دارد اینست که مواد تشکیل دهنده فیلتر های سوخت نباید حلال در آن باشند و با سوخت وارد واکنش شیمیایی شوند. فیلتر گازوئیل ها عمر مشخصی دارند و بعد عبور مقدار معینی گازوئیل از درون آن نیاز به تعویض دارند. البته می توان این زمان با توجه به برخی مسائل تغییر کند. در برخی ماشین آلات صنعتی آلارم مخصوص تعویض فیلتر سوخت تعبیه شده است. فیلتر گازوئیل لودر ZL50 که در کاتر پیلار 14G نیز به کار می رود. در ادامه ابعاد دقیق و کد سایر تولید کنندگان آمده است. 

ابعاد فیلتر گازوئیل لودر ZL50 و کاترپیلار 14G

قطر فیلتر:94میلیمتر

ارتفاع فیلتر: 178 میلیمتر

دارای قلاویز: 1-14

این فیلتر با کد فنی فلیت گارد FF185 همچنین مناسب استفاده در کاترپیلار، 3306، 966C ، غلتک دایناپاک CA25 ، کمنز ، ولوو ، لودر کاوازاکی 80 جدید ، XCMG می باشد. کد های فنی معادل از سایر تولید کنندگان در ادامه آورده شده است.

کد فنی (BALDWIN) بالدوین : BF970

کد فنی (MANN) مان : WK 950/13

کد فنی (HENGST) هنگست : E165.30

فیلتر گازوئیل لودر ZL50 و کاترپیلار 14G ، برند کاج با کد فنی KFF185 تولید می شود. 

> مشاهده اطلاعات و قیمت KFF185

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.