فیلتر روغن

فیلتر روغن نیسان ۲۰۰۰ و ون غزال برند کاج KLF3334

فیلتر روغن نیسان 2000، ون غزال یک قطعه مصرفی در ماشین آلات است.  آلاینده هایی که بر اساس احتراق و سایر موارد وارد مخزن موتور شده اند از طریق فیلتر از سیکل روغن خارج می شود. فیلتر روغن می تواند از الیاف سلولزی، نمدی و یا پارچه ای ساخته شده باشد. بر روی این الیاف نیمه نفوذ یک روکش فلزی ضد زنگ قرار داده می شود.

عوامل موثر بر کیفیت فیلتر روغن

مقاوم بودن در برابر حرارت و تغییر شکل ندادن، عدم زنگ زدگی در محیط های مرطوب ، قابل اطمینان بودن و سهولت در استفاده برخی از ویژگی های یک فیلتر روغن خوب محسوب می شود. بهتر است همیشه سالم بودن سوپاپ اطمینان فیلتر روغن را قبل از نصب چک کنید. سالم بودن سوپاپ باعث می شود تا در صورت سهل انگاری تعویض دیر هنگام فیلتر به موتور آسیب کمتری وارد شود.

یکی دیگز از فاکتور های فیلتر روغن خوب وجود شیر نگهدارنده روغن است. شیر نگهداره باعث می شود در صورت خاموش بودن موتور فیلتر تخلیه نشود. در زمان روشن کردن موتور روغن بلادرنگ و بدون تاخیر وارد موتور شود.

فیلتر روغن باید قبل از اشباع کامل تعویض شود و در زمان تعویض آن نیاز به ابعاد دقیق و کد فنی داریم. در ادامه ابعاد دقیق و کد فنی تولید کنندگان مطرح فیلتر روغن خودرو سبک نیسان 2000 ، کمپرسور با موتور دویتس 1011 و ون غزال آورده شده است. 

 

ابعاد فیلتر روغن نیسان 2000 و ون غزال برند کاج KLF3334

ارتفاع فیلتر : 150 میلیمتر

قطر بیرونی فیلتر : 83 میلیمتر

دارای قلاویز 16-3.4

فیلتر روغن مناسب خودرو سبک نیسان 2000، کمپرسور با موتور دویتس 1011 و ون غزال با کد های فنی تولید کنندگان به شرح زیر در بازار موجود است.

کد فنی فلیت گارد : LF3334

کد فنی بالدوین : B295

کد فنی نیسان : 15209Y7502

فیلتر روغن نیسان 2000 و ون غزال تولید کاج با کد فنی KLF3334 یک محصول با کیفیت بالا و قیمت رقابتی ، داخلی با نشان استاندارد و گواهی بین المللی ISO است.

> قیمت فیلتر روغن کاج با کد فنی KLF3334

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.