فیلتر روغن

فیلتر روغن دویتس کوتاه با کد فنی KLF4056

فیلتر روغن دویتس کوتاه برند کاج مدل KLF4056

فیلتر روغن دویتس کوتاه با کد فنی KLF4056 محصول کاج فیلتر است. فیلتر روغن پیچی امروزه به دلیل سهولت نصب و سرعت تعویض بسیار محبوبیت دارد. فیلتر روغن پیچی از یک بدنه فلزی ضد زنگ با مواد نیمه نفوذ مانند کاغذ ، نمد و یا ترکیبی از این دو پر شده است.

فیلتر روغن استاندارد باید دارای سوپاپ اطمینان و شیر عدم برگشت ( Anti-Drainback Valve) باشد. در صورت عدم توجه به زمان تعویض فیلتر روغن و بسته شدن روزنه ها، سوپاپ اطمینان وارد عمل می شود. این روغن هر چند به همراه ناخالصی ها از طریق سوپاپ اطمینان وارد محفظه موتور می شود اما از خسارات بیشتر جلوگیری می کند. شیر عدم برگشت روغن یا Anti-Drainback Valve در زمان خاموش شدن موتور مقداری روغن داخل فیلتر حفظ می کند. این روغن در زمان روشن شدن مجدد موتور روغن بدون وقفه و سریع وارد موتور می شود. یک فیلتر روغن استاندارد باید واشر آب بندی سالم داشته باشد و بعد از نصب، روغن پس ندهد. همچنین نباید تحت فشار و حرارت تغییر شکل نداد و بدنه ان نترکد.


ابعاد و کد فنی سایر تولید کنندگان فیلتر روغن دویتس کوتاه

بهتر است با هر بار تعویض روغن فیلتر آن نیز تعویض شود. حتی اگر فیلتر روغن هنوز اشباع نشده باشد آلودگی هایی که در خود جمع کرده را وارد روغن تازه می کند. در زمان تعویض فیلتر به استاندارد بودن و کیفیت آن باید توجه داشت. علاوه بر این ابعاد و کد فنی معادل فیلتر روغن نیز مورد نیاز است. در ادامه ابعاد و کد فنی فیلتر روغن دویتس کوتاه آورده شده است.

ارتفاع فیلتر :150 میلیمتر

قطر بیرونی فیلتر :92 میلیمتر

دارای قلاویز 1-12

فیلتر روغن با کد فنی فلیت گارد LF4056 مناسب استفاده در فیلتر روغن دویتس کوتاه مدل F6L912 و لندرور جدید می باشد.

کد فنی دیگر تولید کنندگان این محصول در ادامه آورده شده است.

کد فنی بالدوین: BT292

کد فنی دونالدسون: P559418

کد فنی مان: W 940/5

کد فنی (DEUTZ AG) دویتز آگ: 1173481

کد فنی (KHD)کا اچ دی: 363031

فیلتر روغن دویتس کوتاه تولید کاج فیلتر با کد فنی KLF4056 با استاندارد و گواهی های بین المللی معتبر تولید می شود.

> مشاهده قیمت و اطلاعات بیشتر فیلتر روغن KLF4056

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.