فیلتر روغن

فیلتر روغن تراکتور مسی KLF701 محصول کاج فیلتر

فیلتر روغن تراکتور مسی KLF701 محصول کاج فیلتر یک محصول با کیفیت ایرانی است. فیلتر روغن به دلیل حذف آلاینده ها از داخل موتور توسط جریان روغن مستقیما با سلامت موتور در ارتباط است. فیلتر روغن پیچی از یک بدنه فلزی ضد زنگ که درون آن با الیاف سلولزی و یا نمدی پر شده است تشکیل شده است. فیلتر های روغن پیچی به دلیل سرعت در تعویض و سرویس کاری مورد استقبال است. فیلتر روغن استادارد باید دارای سوپاپ اطمینان سالم، شیر عدم برگشت روغن و واشر آب بندی باشد. سوپاپ اطمینان در مواقع ضروری عمل می کند و اگر مسیر عبور روغن از داخل فیلتر مسدود باشد اجاره عبور روغن را می دهد. شیر نگهدارنده روغن مانع از تخلیه فیلتر در زمان خاموشی موتور می شود. بدین ترتیب با روشن شدن موتور روغن بالادرنگ در مسیر خود به حرکت در می آید و دیگر نیاز نیست تا پر شدن فیلتر در کار موتور وقفه ایجاد شود. واشر آب بندی با کیفیت اجازه کم شدن روغن را نمی دهد و خارج شدن قطره قطره روغن از داخل سیستم موتور را نمی دهد.

ابعاد و کد فنی تولید کنندگان فیلتر روغن تراکتور مسی KLF701

هرچند طول عمر فیلتر روغن بالاست اما بهتر است با هر بار تعویض روغن ، فیلتر روغن نیز عوض شود تا آلودگی های روغن قبلی کاملا از چرخه روغن جدید حذف شود.

ارتفاع فیلتر :145 میلیمتر

قطر بیرونی فیلتر :94 میلیمتر

قلاویر 16-3.4

فیلتر روغن تراکتور مسی فرگوسن 285 با کد فنی فلیت گارد LF701، مناسب استفاده در پرکینز، نیسان پاترول 6 سیلندر، رنجر مدل 76 به بالا، کامیونت فوتون 106 نیز می باشد.

کد فنی بالدوین: BT216

کد فنی دونالدسون: P554403

کد فنی مان: W940/67

کد فنی فرام : PH2821A

کد فنی (SAKURA) ساکورا: C-5101

کد فنی (HENGST) هنگست: H17W06

کد فنی (PERKINS)پرکینز:2654403

فیلتر روغن تراکتور مسی با کد فنی KLF701 تولید کاج فیلتر ایران است.محصولات کاج فیلتر دارای استاندارد های ملی و بین اللملی است و به لحاظ قیمت و کیفیت با بازارهای جهانی رقابت دارد.

> مشاهده قیمت و اطلاعات بیشتر KLF701

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.